vladimír

Dá se zjistit,kolik zbývá náplně u tiskárny Epson a v kladném případě jak posrupovat

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím jaký typ tiskárny máš, ale tiskárny si toto hlídají s větší nebo menší přesností samy a uživatelovy to dávají na vědomí .

Další odpovědi
Ar

Ovládací panely – zařízení a tiskárny -pak zvolit tiskárnu – kliknout na upravit možnosti tisku, vyběhne tabulka a tam už kliknete na „zjistit množství inkoustu“ (to vše při zapnuté tiskárně)
Je dobré tři dotazu uvést o jaký model se jedná a jaký je OS