Michal Kole

Dá se zjistit, kolik stála moje hospitalizace v psychiatrické léčebně Dobřany ?

Proč to stát nevymůže po úřednici z úřadu práce?

Vždyť mám v papírech, že to bylo zpsůobeno Reakcí na závažný stres.

Nezaměstnanost je obecně znám jako dost stresující faktor.

Po právní stránce je ta ženská bez viny, ale po té lidské se už o tom dá pochybovat, že mohla vyvinout iniciativu a pomoct mi.

Inciativě se přece meze nekladou.

Úplně stačilo, kdyby jenom zvedla telefon nebo napsala mail a zaměstnavatele ukecala, aby neměl absurdní požadavky.

Stát by to vyšlo levněji.

Nejlepší odpověď
Drap

Kolik stála tvoje hospitalizace, bude přesně vědět tvoje zdravotní pojišťovna

Další odpovědi
terry

Michale, proč sis na tu ženskou z úřadu práce zasedl?
Že na ni nenecháš chlup čistý.

Hledal jsi také část viny u sebe?

seira

Dá se to zjistit u zdravotní pojišťovny. Nevím zda u každé, ale u VZP určitě!