Avatar uživatele
mojitek

Dá se zjistit IP adresa?

Ahoj všem,chci se zeptat,dá se nějak zjistit IP adresa odesilatele emailu? Je na to nějaký program volně ke stažení nebo jestli vůbec to nějak jde…Díky předem za radu

jj,vlastní anitak moc nepotřebuju.Jde o to,že nějakej týpek mi napsal na inzerát ve kterým něco prodávám,měl blbý kecy a když jsem mu odepsal,tak se mi to vrátí jako nedoručený.Čili z toho vyplívá,že on si vytvořil nějakou emailovou adresu jen na tu chvíli aby mi mohl napsat a pak to zrušil-hrdina.Chci mu napsat,ale nevím jak,nejde to

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3045 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jasně, zobraz si Hlavičku mailu (zdrojový kód)…
😉
_____________­_________________________
Jo – mohl ti napsat z ´krátkodobého´ mailu a nebo celý řetězec ´odesilatele´ vložit ´falešný´ – pokud by to bylo závažné, podej trestní oznámení – a jinak se na něj vyflákni…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
luky.1986

pod emailem klikni na dalsi, zobrazit hlavicku.. pokud teda myslis od seznamu. Vetsinou jen zjistis ip adresu pridelenou od poskytovatele. tzn. ze na ni muze byt dalsi x ip adres

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Littl3

Vím jen že na http://www.mo­jeip.cz/ se dá zjistit vlastní :D

Upravil/a: Littl3

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
odik

A k čemu vám ta IP bude? Jelikož se stále ještě hojně používá IPv4, tak znám vesnice, kde mají úplně všichni připojení stejnou IP. A i kdyby, tak vlastními silami stejně nezjistíte nic bližšího, jak ho kontaktovat. Kdyby nic jiného, tak kvůli ochraně osobních údajů.

před 3045 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

no závažný to není,jde jen o blbý kecy,nic víc. Tak tady s tím nic nesvedu,myslím tím na netu. Pokud dotyčný chce,tak ho nelze dopátrat když ví jak na to.

před 3045 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

No, dopátrat se ho, velmi pravděpodobně, nebude až takový problém – ale potřeboval bys informace, které nejsou veřejně dostupné – legálně na ně dosáhnou orgány v trestní řízení (pokud by takové řízení probíhalo).
😉

před 3045 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Zdejší uživatel Matesax tu před rokem psal, že je to pro něho jednoduché, tak mu to pošli:D

před 3045 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek