Dan007

Dá se zeštíhlit (vyretušovat) postava i ve videu s pohybem?? Nebo jen na fotce.

Odpovědi
Quimby

Velmi těžce. Neřekl bych, že je to nemožný, můžeš video stabilizovat na danou postavu, ale i tak budeš muset každých pár snímků retušovat znovu. S tím že mezery můžeš namapovat z těch upravenejch. Ale čím kvalitnější video, tím to bude víc poznat a zvlášt v tom pohybu to oko prostě pozná. Čím horší, zase ta stabilizace, takže si moc nevybereš. Ikdyby se ti to povedlo, tak ti to dá šílenou práci.
Navíc když se na to musíš ptát, tak to asi neumíš, takže to těžko uděláš.

Lamalam

Jde to, ale je to výpočetně velice náročné a domácí PC to určitě nezvládne.