Nikča

Dá se ze sběrných dvorů i něco odvézt? Nebo fungují pouze jednosměrně?

Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Fungují jednosměrně.
Pokud se s nimi ale domluvíš, nějakou maličkost by ti dát mohli.
Praxe
P.S.: sehnal jsem si takto např. talíř do mikrovlnky ))

Další odpovědi
klumprt

Já jsem takhle například koupil ve šrotu železné sloupky na plot. Ještě mi je chlapci autogenem ochotně nařezali na požadovanou délku. Zaplatil jsem za ně podle jejich váhy. Samozřejmě tak, aby na tom vydělali. A co vím, tak někteří kutilové a sběratelé prolízají výkupny zcela běžně a hledají např. staré motory, součástky apod. Občas se takhle dá najít zajímavá věc.

anonym

V podstatě cokoli si můžeš zase odvést – záleží jen na domluvě…
😉

anonym

O půlnoci, zahalena jen do tmy a velkého strachu by to šlo, ale bacha na kamery 🙂
Ktomu účelu doporučuji punčochu na tvář, ale stejně bych to nedělala, když tě nesejme kamera, tak hlídací psisko, a pak ta ostuda 😁 …pak budem číst v novinách „toužila po nefunkčním rezavém kafemlejnku do své sbírky, místo toho dostala kousanec od hlídacího psa do pozadí“…:

petrdostal

Samozřejmě, že se odtamtud dá něco odvíst. Když tam něco vezeš, tak ti trochu zaplatí a ti, co si tam něco kupují, tak za tu samou věc musí zaplatit mnohem víc. Tak sběrné dvory fungují. V každém sběrném dvoru jsou silniční váhy https://www.tam­trongroup.com/cs/pro­duct/silnicni-vaha-tamtron-scalex-1001/ , kde tě zváží a podle váhy pak zaplatíš, nebo dostaneš peníze.