Avatar uživatele
Nikča

Dá se ze sběrných dvorů i něco odvézt? Nebo fungují pouze jednosměrně?

Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 3568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Fungují jednosměrně.
Pokud se s nimi ale domluvíš, nějakou maličkost by ti dát mohli.
Praxe
P.S.: sehnal jsem si takto např. talíř do mikrovlnky ))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Já jsem takhle například koupil ve šrotu železné sloupky na plot. Ještě mi je chlapci autogenem ochotně nařezali na požadovanou délku. Zaplatil jsem za ně podle jejich váhy. Samozřejmě tak, aby na tom vydělali. A co vím, tak někteří kutilové a sběratelé prolízají výkupny zcela běžně a hledají např. staré motory, součástky apod. Občas se takhle dá najít zajímavá věc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V podstatě cokoli si můžeš zase odvést – záleží jen na domluvě…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

O půlnoci, zahalena jen do tmy a velkého strachu by to šlo, ale bacha na kamery 🙂
Ktomu účelu doporučuji punčochu na tvář, ale stejně bych to nedělala, když tě nesejme kamera, tak hlídací psisko, a pak ta ostuda 😁 …pak budem číst v novinách „toužila po nefunkčním rezavém kafemlejnku do své sbírky, místo toho dostala kousanec od hlídacího psa do pozadí“…:

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

Samozřejmě, že se odtamtud dá něco odvíst. Když tam něco vezeš, tak ti trochu zaplatí a ti, co si tam něco kupují, tak za tu samou věc musí zaplatit mnohem víc. Tak sběrné dvory fungují. V každém sběrném dvoru jsou silniční váhy https://www.tam­trongroup.com/cs/pro­duct/silnicni-vaha-tamtron-scalex-1001/ , kde tě zváží a podle váhy pak zaplatíš, nebo dostaneš peníze.

před 1797 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek