Konan-Pain

Dá se zbavit „strachu“ z krve?

Když vidím krev – odběr krve, především u zvířat mi krev vadí – tak se mi udělá blbě, točí se mi hlava a omdlívám. Bohužel chci dělat veterinu a proto je tato vlastnost na škodu… Máte nějakou radu jak se toho zbavit?

Nejlepší odpověď
pl4toon

Jestli je váš strach opravdu takový, že to cítíte jako problém a překážku v životě, tak se obraťte na psychologickou poradnu. Poradí co se s tím dá dělat.