ananas9

Dá se zbavit dávicího reflexu?

Dobrý den,mám hrozně velký dávicí reflex.Když jdu k doktorce a ona mi strká to dřívko do toho krku,tak začnu brečet.Jelikož je mi 13 let tak chodím k doktorce s rodiči,většinou s taťkou.Taťka je trochu výbušnější povahy tak je na mě hrozně naštvaný.Jak se toho zbavit?

Odpovědi
gecco

Treningem jej lze omezit (až se jej zbavit) – dělají to třeba polykači mečů (aj.)…
😉
Takže trénuj – třeba zubním kartáčkem.

zjentek

nejsem si jistej, jestli zrovna brekot je jasnej rys, že máš „hrozně velký dávicí reflex“
..zbavit se toho dá tréninkem, viz google- deep throat , atd.

Pepa25

Viz moje předchozí odpověď na téma:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prehnany-davivy-reflex

Plně ti rozumím, že ti to je nepříjemné, ale snad to není tak často, ne?

mysa1

Já to míval taky 🙂. Chce to především se uklidnit, nemít strach že se zase budu určitě dávit, neříkat si fuuuj to dřívko je hnusný, nemyslet na to, prostě otevřít klapačku, vypláznout jazyk a normálně dýchat a chodit tam radši s nevýbušnou mamkou 🙂

Kyril Čouda

Ano, pravidelným tréninkem orálního sexu.

gecco

Zjentku – je jí 13…!!
;-DD