Dismas

Dá se za hodinu dojít pěšky z Halabu do Aleppa?

Odpovědi
Kepler

Myslím, že pěšky bys šel asi tak 10 minut. Zbytek cesty by proběhl na korbě náklaďáku via hromadný hrob.

honza19hk

pokud tě nezastřelí nebo nešlápneš na IED tak možná jo.

Nuk nuk

Z jednoho konce na druhý nebo jen z okraje do centra? Za normálních okolností to z předměstí do centra trvá cca 2 hodiny, na druhý konece tedy tak plus minus 4 hoďky. Ovšem pouze za normálních okolností. V současné situaci to při intenzivnějším bombardování a přestřelkách může trvat i několik dní, pokud to vůbec přežijete.
Můžete si i vybrat z pestrého spektra – zabít Vás může ISIS, Syrská armáda, z oblohy Rusové a čas od času se tam s islamisty petrou i kurdští pešmergové. Nicméně, nevím jestli zkoušíte postřeh zdejších uživatelů, nebo to nevíte, ale Halab a Aleppo je totéž město, jen název Halab je arabský.