mosoj

Dá se z myšlenkového projevu odhadnout podoba člověka ?

Také jeden test ze 7 třídy.
Na uvedeném odkazu je fotka pánského osazenstva z mé sedmé třídy z roku 1958. Dokážete podle mého projevu, zde na Odpovědích určit kde na fotce jsem ?

Slibuji že se přiznám !!!

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/506017/obra­zek_a006.jpg

Doplňuji:
Tak to rozlouskneme.
Čekal jsem zda odpoví dr. Axl neboť ho pokládám za dobrého analytika a psychologa ( pokud v tom ovšem není něco jiného). Tentokrát do otázky ale vnesl moc konspirace. Tu osmičku jsem opravdu neúmyslně vynechal!

Sám si ale myslím, že podle projevů člověka nelze usuzovat na jeho vzhled. Snad nějaký velice dobrý a zkušený psycholog by to dokázal s určitou pravděpodobností 60 – 70 %. Uznávám že podoba z dětství je dost veliký handicap a se současnou podobou by to bylo reálnější.
Existují ale lidé kteří disponují ( alespoň to tvrdí) určitou dávkou jasnovidectví. Nakonec i kriminalisté se v jistých případech na takovéto lidi obracejí.

2. Přísahám na holý pupek, že moje maličkost je skrytá pod číslem 6. Číslo 5 je spolužák se kterým jsem sdílel lavici v šesté, sedmé a osmé třídě.

3. Pro mně je zajímavé, že nejpřesnější!! byla odppověď od Naty 777, která také byla první odpovědí, tedy neovlivněná žádnými úvahami a postoji. Takže skutečnost neovlivnění, nebo určitá dávka jasnozřivosti či jenom štěstí ? Závěr si musí udělat každý sám.

4. Děkuji všem co se zůčastnili, dávám palec a doufám že jsem přispěl alespoň trochu k určité zábavě na těchto stránkách.

Nejlepší odpověď
Andělé

Nejvíce mě to táhlo k č.11. Pak malinko k č.4,ale více k č.11.
Super otázka,to se Vám povedlo. 🙂
To jsem zvědavá,kdepak jste­..

Další odpovědi
Naty777

ahoj já nevím proč ale myslím si že jsi 4 nebo 6

annas

Nevím, snad č. 7.

kapka

Podle Vašeho projevu říkáte? Podle této odpovědi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-ma-vetsina-belochu-tmavsi-barvu-pokozky-penisu-nez-zbytek-tela , kde předpokládáte, že lidé chodí často spoře oděni a proto jsou všude opálení, tipuju, že jste č. 12, ten bez trička. A kalhoty jste si vzal jen kvůli focení. 😁
Dělám si legraci. 😁
Doplňuji:
Nebo teda kraťasy, ne kalhoty. To je jedno. 🙂

ten který je

Tipoval bych 4.Takový zamyšlený a hloubavý.

anonym

Zvláštní, typovala bych čistou 4 a teď koukám, že ne sama.
Doplňuji:
Díky. Bylo to to nejvtipnější a nejnápaditější, co se tady odehrálo od mého přihlášení.

Illines

Hadam 10.

zzzzz

Já si myslím, že je to chyták, a si jeden z těch tří vzadu. A kde je osmička? Ale každopádně originální otázka, to tu určitě ještě nebylo.

Damiana

Tipuji 12. Je nejhubenější (ty nemáš rád tlusťochy) a odhodlaný (to by také odpovídalo). 4 mě ale také láká. 🙂

iceT

A já si tipnu 13

Drap

Hádám 5

anonym

Doplňuji:
Protože to fotíš.

redy

14 nebo 9.

Terryle

Tipuju 7. Neptejte se proč, nevím :o]

anonym

Doplňuji:
13 proto,že i já nosil takovou patku! 🙂

anonym

Otázka nesporně chytlavá, odpověď však ryze z oblasti hádanek.
Nejen, že je obtížné nalézt shodné rysy v dětství a stáří (viz odkaz), ale v daném případě ani neznáme tvou dnešní podobu, tam by se to hádalo přece jen snáze, protože příspěvky přece vkládáš jako senior a nikoliv jako bezvousý puberťák.
Kromě toho už věda doložila, že i génius může vypadat zcela nenápadně a naopak výryzné typy mohou být prázdnými nádobami.
Takže nehádám (to dělají emotivní ženské hledajíc skryté náznaky i tam, kde nejsou), jen oceňuji zdařilý pokus o popularitu v duchu mnohých celebrit.
Doplňuji:
P.S. Zvláště pak chyták s chybějící 8 je nápaditý a ještě k tomu umocněný následně předstíráním náhody.
(Ani se netroufám napsat, jak by to kvalifikoval fundovaný psycholog).
Ale je fakt, že rysy potměšilosti a rafinovanosti v těch nevinných chlapeckých tvářičkách nějak chybějí.

Zdroj: http://www.su­per.cz/10478-poznate-kudrnatou-holcicku-ktera-ovlada-nekolik-svetovych-jazyku-vychovala-ji-babicka-a-nikdy-nemela-deti.html

kenyrts

je to tutově 15 !!!

anonym

Milý mosoji, díky za poklonu a není v tom nic jiného, naopak jsi vlastně vyhmátl to, co je obsahem okřídleného výroku: „Psycholog je člověk, který při příchodu nového člověka sleduje ostatní lidi v místnosti“.
Jinak s tou 8 byl jen takový malý protišpílec, dávno jsem vycítil, žes natolik přímý, že by tě něco takového ani nenapadlo, tím méně na natolik citlivé půdě osobní roviny.
U těch žen je to i částečně lichotka, protože přece jen mají citlivější intuici, jenže teď jim, až na jednu náhodnou výjimku, nějak nevyšla.
Původně jsem chtěl i naznačit indicie, ale nepřipadalo mi taktní to šoupnout do textu odpovědi, která je příliš na ráně.
Takže jen malé shrnutí – sklon k technice může být už ve školních letech, ale navenek se příliš nepozná, stejně tak lehce levicová orientace (ta ovšem krystalizuje spíše v pozním věku), tvé zdravotní trable byly se školními léty také ještě na hony vzdálené. A tak nám zbývá jen radikalismus ve vztahu k přírodě a jmenovitě scestné politice ŠNP.
Také docela napovídá reakce na vstřícnou nabídku od -iv- na poradní setkání na parkovišti plzeňského Globusu (Úněšovská, naproti centrální hasičárně).

johana 56

Nechci se opakovat 11.?

mosoj

Tak přece jenom.

zzzzz je hloubavá a já nepozorný. Osmičku jsem prostě zapoměl použít a všiml jsem si toho až když fotka byla očíslována a předělávat se mně to nechtělo.
Ne já osmička nejsem.

Ty starší jsou naši pionýrští vedoucí nebo jak se to tenkrát jmenovalo.

zzzzz

mosoj

Palce budu rozdávat až po vyhodnocení, abych neovlivňoval myšlenkové procesy zůčastněných.