nimecacek

Dá se vypočítat objem krychle s km ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím jestli dobře rozumím nepřesné otázce. Pokud se jedná o výpočet objemu krychle, jejíž míry jsou v km, tak se spočítá stejně jako každá jiná krychle, jen v jiných jednotkách.

Další odpovědi
gecco

No tak tou úpravou jsi otázku fááákt vylepšil…
😁
To se – kruci, neumíš zeptet tak, aby byla otázka srozumitelná???
:-OOO

Pokud se ptáš, zda je možné vypočítat objem krychle, když je délka hrany zadaná v kilometrech, už ti odpověděl Drap – ano, počítá se tak, jako u každé krychle, úplně stejně.
A pokud neumíš převádět km3 na m3 (!!!), prostě si na metry převeď délku hrany před výpočtem…

lexx

pokud je to krychle o straně 1 km tak je to 1000×1000×1000 výsledek bude v m³ apod. what´s the problem ?

Klaproth

Objem krychle se dá vypočítat třeba v palcích. Na co přesně se ptáš?