Avatar uživatele
martina1

Dá se vypočítat jakou vahou člověk došlapuje?

Nevíte někdo,zda by se dala vypočítat hmotnost,jakou člověk došlapuje jednotlivou nohou při normální chůzi?
Doplňuji:
Led má pravdu,na každé noze nemůže být stejná váha.Chtěla bych si spočítat,za jak dlouho došlápnu normálně.Teď můžu 10kily a měla jsem to odvážit na váze.Trošku pohladím zem a to je vše.Za měsíc 20kily.Ale děkuji Icet,protože mě vůbec nenapadlo zeptat se manžela,jdem to najít v jeho knížkák,protože není trasolog a z hlavy to neví.Takže děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas před 4986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

ReHu dala priemernú váhu. Ale k tomu treba počítať aj so silou došlapnutia. Vzhľadom že človek je vlastne asymetricky rozložený a väčšinou sa nakláňa na jednu stranu, tak aj sila došliapnutia je u každej nohy iná.
Kto neverí, nech si urobí test. utekajte v pisku alebo v blate a zmerajte hĺbku stopy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Urcite by se to dalo vypocitat,ale ja nevim jak,ja v matice nikdy dobra nebyla.
Mozna,ze nejaky kriminalista by to vedet mohl,ti prece zjisti skoro z niceho i to kde se clovek pohyboval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Není to hmotnost toho člověka? Na jedné noze celá hmotnost, na obou nohou :2 ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

já jenom vím že se dělal u doktora test jestli člověk stojí a tudíž i chodí vyváženě tak, že si stoupnul na dvě váhy vedle sebe a chvilku se počkal dokud se osoba na vahách uvolnil a pak se zkouklo jaký rozdíl. Tak zjistili že můj bráška se „převažuje“ na pravou stranu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek