MartinR

dá se vypnout ve skype „spojení s FB“?

aby neotravoval při spouštění, při hledání aktualizací a tak
proč se snaží vnucovat všude ? :(

Odpovědi
anonym

možná nějakou aktualizací či nějakým doplňkem, který mi se rýpal do skypu a odpourával spojení s FB, nejspíš by byl ale nezákonný a spomaloval skype.

většinou to je komerční a nejde to vypnout

Na okno „Skype Home“ si všude stěžuje spousta lidí. Podobné věci se možná budou objevovat čím dál častěji, od doby, kdy Skype byl koupen Microsoftem, který si ho teď bude snažit různě „vylepšit“. V některé z dalších aktualizací tohle snad zmizí, ale pravděpodobně se objeví zase nějaké další prudítko.

erinka

Přihlašte se na fb >
Nastavení >>> Nastavení soukromí >>> Aplikace a webové stránky >>> (v „Aplikace, které používáte“) vyhledejte Skype a nastavte přístup chatu na fb tlačítkem odebrat nebo aplikaci zcela odeberte.
Ve vlastním Skypu pak můžete ještě ponechat kontakty fb nebo skrýt (Kontakty < Zobrazit Facebook přátele (poslední položka) a používat tak jen Skype jako ‚za starých časů‘ 🙂