Ing.internet

Dá se vypnout internet v mobilu, aby nežral baterku?

Zdá se mi, že se zapnutým netem mi to žere baterku rychleji. Dík

Nejlepší odpověď
tomáš007

Ano, dá.

Další odpovědi
lukas.zmizik

a co to je za mobil?
pokud je net jenom aktivovan, ale nic si na netu neprohlizis, nestahujes, pak se nic nedeje… u windows mobile 6.5 nejde primo v telefonu zablokovat pripojovani na internet, pripojuje se, kdy chce – proto sem tento telefon uspesne rozslapl…

naproti tomu neustale zapnuty bluetooth baterku vybiji

freek_zr

Ano, více způsoby:

  • V android telefonech jde deaktivovat režim datové sítě (nebudou potom fungovat mmsky).
  • Přejmenovat nebo odstranit APN Internet (pozor. nedoporučuju, mohlo by se stát, že si bude telefon stále signalizovat o data – pokud budeš mít v telefonu nějakou aplikaci která bude chtít přistoupit na internet).
  • Požádat operátora o deprovisionování konkrétního APN (doporučuji alespoň ponechat APN MMS)…

Mapel

Jenom povolený přístup ti nic nežere. Když máš nastaveno pravidelné připojování a stahování mejlů tak ano.