Dá se vyhnout pokutě za rychlou jízdu?

Za rychlou jízdu v obci jsem dostal pokutu 1000 Kč, kterou jsem na místě nezaplatil. Vím, že v minulosti se na místě nezaplacené pokutě dalo nakonec úplně vyhnout. Ještě to nějak funguje nebo raději zaplatit?

Odpovědi
taku1

Zaplatit, vzít si ponaučení a příště jezdit pomaleji.

Attack-design

Ahoj můj případ nedá – za půl roku ti dorazí náhradní termín o zaplacení, a přesně zarok exekuce na účet, celní úřad jako správce daně toto provádí bez soudu i exekutora – prostě si ten litr vemou, jo a poplatek za „rádoby“ exekuci jec 200kč, takže si vzali 1200,– no a je to, ještě mi zbývají dvě – 500,– za rezervu a 1500,– za tuning neschválené křídlo 🙂