OuSí

Da se vybudovat svalstvo za 2 měsíce?

Za dva měsíce letím do Egypta. Chci se zeptat jestli je vubec možné vypracovat za takovou chvili svalstvo? Tělo mam na zatěž zviklé, a svali mam taky celkem dobré, trenuju fotbal. Ovšem chtěl bych mít vidět břišní svalstvo, jinak břicho mám tvrdé a nahoře(pod prsi) menší naznaky svalů jsou. Děkuji za odpovědi i když si nejsem jistý zda na toto odpovědět jde :)

Nejlepší odpověď
chudst

No, neco malo mozna videt bude. Na vybudovani svalu si nechejte zhruba rok (za pul roku uz to bude poznat). Neni dobre to moc uspechat a rozhodne pro to nedelejte maximum. (Tedy maximum ano, ale v mezich. Neprehanejte to. Mate posilovat obden, aby se svaly mohly vytvorit. Takze defacto mate jen mesic a za ten moc svalu nevytvorite.)

Další odpovědi
mosoj

Pokud ho budete budovat jako se budoval komunismus a socialismus nevím nevím .......