Avatar uživatele
Georgo2010

Dá se vůbec vydržet nápor 2 prací(HPP a brigáda/VPP)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? GM, Syd, fablen, suaeda, Deli před 4635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

znal jsem šílence, kterej dělal i tři. Takže evidentně dá, jen je třeba výdrž a silný žaludek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

pokud máte motivaci, dá (osobní zkušenost).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

také souhlasím, že dá a velké množství lidí takto žije. HPP + OSVČ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Osobní zkušenost nemám. Ale řekl bych, že dá, jen né dlouhodobě a bude to vyčerpávající…

Vim, že je to nic neříkající reakce, nevim, co na to jinak říct.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nedá. Je to nesmysl. Pro samou práci nebudete mít čas vydělat si peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dá sa, veľa ľudí takto pracuje. Je pravda je práca a práca, nedá sa zovšeobecňovať. Ja tiež dlhé roky takto pracujem a, čuduj sa svete, žijem.
Príklad:
Herec, hrá vo „svojom“ divadle ako HPP, popri tom urobí televíziu, film, dabing, rozhlas. )Pomaly sa bojíte otvoriť skriňu, čo keď je aj tam. Prirodzene, nie každý pracuje takýmto tempom.
Doplňuji:
Ešte pridám príklad matky+manželky
rano začne so starostlivosťou o rodinu, medzitým si odskočí do práce, po návrate domov pokračuje v rodinnom „zamestnaní“. Neviem ale rozlíšiť, čo z toho je HPP a čo VPP.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Dá. Manžel je zaměstnán, navíc dojíždí 40 km, k tomu je OSVČ. (A to doděláváme barák a máme 2 děti…)

Když jsem zůstala sama po první mateřské, nastoupila jsem do práce na zkrácený úvazek (hlídání nebylo a školka mi vzala malou jen na dopoledne). Finančně mi to ale nestačilo. V té době jsem navíc dálkově studovala. Přivydělávala jsem si – vedla jsem kurzy pro těhulky, doučovala účetnictví a nakonec jsem začala po nocích žehlit. (To jsem ale vydržela jen 14 dní… Už toho bylo moc.)
Nakonec jsem to zvládla, dokonce s výbornými známkami. Zažít bych to už ale nechtěla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek