Georgo2010

Dá se vůbec vydržet nápor 2 prací(HPP a brigáda/VPP)?

Nejlepší odpověď
quentos

znal jsem šílence, kterej dělal i tři. Takže evidentně dá, jen je třeba výdrž a silný žaludek

Další odpovědi
arygnoc

pokud máte motivaci, dá (osobní zkušenost).

fablen

také souhlasím, že dá a velké množství lidí takto žije. HPP + OSVČ

eLx

Osobní zkušenost nemám. Ale řekl bych, že dá, jen né dlouhodobě a bude to vyčerpávající…

Vim, že je to nic neříkající reakce, nevim, co na to jinak říct.

Hlada

Nedá. Je to nesmysl. Pro samou práci nebudete mít čas vydělat si peníze.

led

Dá sa, veľa ľudí takto pracuje. Je pravda je práca a práca, nedá sa zovšeobecňovať. Ja tiež dlhé roky takto pracujem a, čuduj sa svete, žijem.
Príklad:
Herec, hrá vo „svojom“ divadle ako HPP, popri tom urobí televíziu, film, dabing, rozhlas. )Pomaly sa bojíte otvoriť skriňu, čo keď je aj tam. Prirodzene, nie každý pracuje takýmto tempom.
Doplňuji:
Ešte pridám príklad matky+manželky
rano začne so starostlivosťou o rodinu, medzitým si odskočí do práce, po návrate domov pokračuje v rodinnom „zamestnaní“. Neviem ale rozlíšiť, čo z toho je HPP a čo VPP.

Deli

Dá. Manžel je zaměstnán, navíc dojíždí 40 km, k tomu je OSVČ. (A to doděláváme barák a máme 2 děti…)

Když jsem zůstala sama po první mateřské, nastoupila jsem do práce na zkrácený úvazek (hlídání nebylo a školka mi vzala malou jen na dopoledne). Finančně mi to ale nestačilo. V té době jsem navíc dálkově studovala. Přivydělávala jsem si – vedla jsem kurzy pro těhulky, doučovala účetnictví a nakonec jsem začala po nocích žehlit. (To jsem ale vydržela jen 14 dní… Už toho bylo moc.)
Nakonec jsem to zvládla, dokonce s výbornými známkami. Zažít bych to už ale nechtěla.