Bronzový

Dá se vůbec vydržet nápor 2 prací(HPP a brigáda/VPP)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

znal jsem šílence, kterej dělal i tři. Takže evidentně dá, jen je třeba výdrž a silný žaludek

Další odpovědi:

Zlatý

pokud máte motivaci, dá (osobní zkušenost).

Bronzový

také souhlasím, že dá a velké množství lidí takto žije. HPP + OSVČ

Bronzový

Osobní zkušenost nemám. Ale řekl bych, že dá, jen né dlouhodobě a bude to vyčerpávající...

Vim, že je to nic neříkající reakce, nevim, co na to jinak říct.

Zlatý

Nedá. Je to nesmysl. Pro samou práci nebudete mít čas vydělat si peníze.

Zlatý

Dá sa, veľa ľudí takto pracuje. Je pravda je práca a práca, nedá sa zovšeobecňovať. Ja tiež dlhé roky takto pracujem a, čuduj sa svete, žijem.
Príklad:
Herec, hrá vo "svojom" divadle ako HPP, popri tom urobí televíziu, film, dabing, rozhlas. )Pomaly sa bojíte otvoriť skriňu, čo keď je aj tam. Prirodzene, nie každý pracuje takýmto tempom.
Doplňuji:
Ešte pridám príklad matky+manželky
rano začne so starostlivosťou o rodinu, medzitým si odskočí do práce, po návrate domov pokračuje v rodinnom "zamestnaní". Neviem ale rozlíšiť, čo z toho je HPP a čo VPP.

Zlatý

Dá. Manžel je zaměstnán, navíc dojíždí 40 km, k tomu je OSVČ. (A to doděláváme barák a máme 2 děti...)

Když jsem zůstala sama po první mateřské, nastoupila jsem do práce na zkrácený úvazek (hlídání nebylo a školka mi vzala malou jen na dopoledne). Finančně mi to ale nestačilo. V té době jsem navíc dálkově studovala. Přivydělávala jsem si - vedla jsem kurzy pro těhulky, doučovala účetnictví a nakonec jsem začala po nocích žehlit. (To jsem ale vydržela jen 14 dní... Už toho bylo moc.)
Nakonec jsem to zvládla, dokonce s výbornými známkami. Zažít bych to už ale nechtěla.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.