samicek333

Dá se vosk vyprat z větrovky?

Mám normální větrovku, nevím, jaký je to přesně materiál, ale přijde mi to jako šusťák. Na rukáv se mi vylil vosk. Je nějaký způsob, jak vosk sundat? Nejlépe aby tam nebyl flek?

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google: http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­skvrny+od+vos­ku&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
Sůwa

Nevím, co na to strýček google, ale já bych to přežehlila přes savý papír (třeba noviny ), aby se vosk rozpustil a vsákl do papíru.