weronika

dá se ve westernovém ježdění užít stehení sed?

Doplňuji:
víš já pochopila že tady se mohu na cokoli zeptat..a jen mě to zajímalo víš? já to nechci dělat a právě proto se obracím sem s nadějí že mi někdo poradí stručně a jasně..vím že si toho mohu načíst na internetu ale na jedné stránce tvrdí to a na jiné úplný opak a když si v tom chce člověk udělat jasno tak se chce obrátit někam kde mu stručně a jesně pomohou..pár mích dotazů je jen tak pro mou zajímavost a bohužel není zas tolik času abych to hledala po internetě..tak mi nezbívá než se tu dál ptát a tyto komentáře že že jsem samouk atd.budu muset přežít…anebo a ni nemusím číst vždyť se tady člověk ptá nekdo ho začne poučovat a přesto ani tomu člověku neporadí..to se potom vůbec nemusí vyjadřovat…a promiň jeslti se tě to nějak dotklo ale nevím jak jinak to napsat…snad o otm jsou tyto stránky aby se člověk ptal a dostával odpovědi… je mi líto že někdo to bere tak že si to má najít na internetu..však já hledám!!ale přes vás ,a bohužel bez úspěchu .-(

Nejlepší odpověď
anonym

Ty jsi samouk? Je docela problematické pokud nemáš žádné nebo málo zkušeností, něco podnikat když nemáš trenéra nebo jsi neprodělala nějaký výcvik.Je to i docela nebezpečné,kdyby se ti něco stalo,koník tebe nebo sám se poranil,co si sama počneš? Na všechny tvoje otázky ,všechno,co potřebuješ vědět a spoustu čtení a informací navíc najdeš na : www.distanc.cz :D
Doplňuji:
Když nemáš čas a zájem ani si najít něco na netu,tak to sice nechápu,ale odkaz jsem ti napsala,tak hledat nemusíš,ale číst už budeš muset sama.

Další odpovědi
kamila44444

Stehenní sed se užívá jen v anglickém stylu ježdění. Ve Westernu jen sedíš a nebo jen trochu nadzvyhneš zadek. V anglii je to těžší.