ptáč

Dá se ve veřejném telefonu přijmout SMS? V budce.

Nejlepší odpověď
arachis

Na pevnou linku to šlo,ale bylo to hlášené automatem,dost špatně srozumitelné.mělo by to jít i do budky,ale taky asi do sluchátka,ne na dispeji.Nejlépe zavolat na operátora O2 a poptat se.

Další odpovědi
štamgast

Asi těžko.

mosoj

Byly běžné telefonní automaty z kterých šlo odesílat SMS. Předpokládám že na uvedené číslo šlo i SMS poslat, když šlo zavolat.
V budce jsem již nebyl 20 let a tak ani nevím jak vypadá veřejný telefonní automat. Možná že tam již není, že ho někdo ukradl.

ptáč

Arachis, mluvená příchozí zpráva je automaticky? Protože telefonní automaty mají displej, tak jestli to nějak jde. Těmto věcem s tlačítky nerozumím.