Součková

Dá se v zahraničí hledat na telefonu v našem internetu?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Asi nechápete správně jak funguje internet, no, když to řeknu laicky pokud jsem otázku teda pochopil, tak ano, i v zahraničí se připojíte na české stránky. Jen dávejte pozor, roaming v zahraničí je dost drahý, bylo by možná výhodnější koupit tamní SIM kartu a tam si koupit data.

Další odpovědi
anonym

asi by chtělo pochopit základní pojem internet.

Cenobita

V případě, že se připojíte pomocí telefonu k nějakému WiFi free přípojnému bodu, můžete vyhledávat v celém Internetu bez ohledu na to kde se nacházíte, nejspíš vůbec nepoznáte rozdíl že nejste v ČR.

V případě připojování pomocí GSM (mobil), (GPRS) čili pomocí 3G, 4G atd sítí, je nutné zakoupit SIM jak bylo popsáno výše, jinak by bylo připojení drahé.

Na Internetu jsou některé stránky pro některé země tabu (legislativní pravidla), protože je v těchto zemích cenzura, například Čína, Turecko (Facebook), Česká republika (sázkové hry), Írán.

Každá země má jinou legislativu a jinak přistupuje k různým tématům, například pornografie může být v jedné zemi legální v jiné ilegální a budou tyto Internetové stránky blokovány v této zemi.

Lamalam

Ano, obdobně i v ČR můžeš hledat v zahraničním internetu. Zkus si to.