Acer

Dá se v tabletu hrát hra minecraft stažená z stránky gamesites.cz ( normálně jako do PC)?

Jednoduše, mám stránku ze které jsem si stáhl minecraft do PC, půjde to z té samé stránky tu samou verzi i do tabletu

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud máte tablet s x86 nebo x64 a běží na něm Windows, tak není problém.
Ale pokud je to tablet s jinou architekturou procesoru (zpravidla ARM) a jiným operačním systémem (zpravidla Android), tak musíte hledta jinou verzi. V případě Androidu na Google Play.

Další odpovědi
anonym

Pokud tablet umí Windows + Java tak jo

Ozzy21

Musíš si stáhnout app z Android marketu nebo toho obchodu co je pro iOS ..