Kroupič

Dá se v nějaké restauraci v centru Prahy kouřit vodnice? A existují tady také Coffe shopy jako v Amstrdamu ? :D

Nejlepší odpověď
Ella

v restauraci kouřit vodnici asi žádný majitel nedovolí, to jste si spletl s čajovnou…
Téměř v každé čajovně mají nabídku vodních dýmek a tabáků do nich… zkus například Dejvickou čajovnu, Hradčanskou čajovnu nebo Vinohradskou čajovnu a nebo prostě zadej do googlu „čajovna v centru prahy“!

U nás teda coffee shopy nenajdeš, protože marihuana u nás legalizovaná opravdu není! Díky bohu. To by po ulicích chodilo ještě víc smažek než teďka…

Kroupič

O čajkách vím jde mi o lasickour hospodu nebo sestauraci protože jde někdya i o jídlo a hlavně PIVO :D