quentos

Dá se v listopadu přežít v podsadovém stanu?

… a nezmrznout? Neno si do něj mam radši půjčit péřovej spacák ;{)>
Doplňuji:
… už čekám odpověď od Miroslava, jako bych ho slyšel: „Jakejpak péřovej spacák, sežeň si s sebou nějakou ženu, nejlíp zahřeje živočišné teplo ;{))>“

Nejlepší odpověď
salsa verde

dá se to přežít opravdu ale s dobrým spacákem. osvědčené a levné topítko do spacáku: na noc si dát do pet lahve horkou vodu ale hlavně dobře zašroubovat.

Další odpovědi
iceT

Ja bych si ten spacak radsi pujcila-vzdycky je lepsi si mit do ceho zalezt,nez kdybyste mel zmrzat.

BENYTA

Spím v karavanu na zahradě a doufám,že vydržím až do prvního sněhu.
Nezavírám v noci dveře,aby mohli courat psi a kocour,takže tam mám 5–6 živých termoflorů,proto ten optimismus.
Pokud nejsi zvyklej,ten spacák si určitě přibal!

nabubindes

dá, ale spacák je základ a může být i pro dva…

anonym

Péřákem nic nezkazíš.

led

Ak chcete mrznúť už v novembri, čo potom január-február 🙂
Prežiť sa dá s dobrou podložkou – odizolovanie od zeme (ak nemáte pomôže aj lístie), spacák, suché ponožky.
Alkohol zahreje len krátkodobo, potom otvára póry a do rána by z vás bola roztrasená premrznutá troska. To naozaj je lepšie v spacáku pre dvoch.

BIGFOOT

Ahoj quentosi,na to říkám Brrrrr! Ale jestli děláš tréning na Sibiř tak ti doporučuju přežívat bez spacáku pod mostem.Vodsud je k té Sibiři blíž.BIGFOOT

rybíz

Stačí sníst hodně fazolí. Smrádek, ale teploučko.:-)

BENYTA

Bud tohle,nebo doporučí přesunout termín na červenec…

quentos

to bohužel nejde … a adeptka do spacáku taky žádná není ;{(>