hippeace

Dá se v ic.cz vytvořit dynamická stránka nebo lze udělat jen statickou?

chtěla jsem do HTML dokumentu přidat formuláře na komentáře k článkům ale tím by se staly stránky dinamickými a já nevím jak s tím pak pracovat.
PS: mám pocit že zadávám špatné tagy pro formulář → budu to muset od někud „ukrást“ ;)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

na ic.cz udelas dynamicke stranky, sam to pouzivam, ovsem nepujde to pouze pomoci HTML, budes muset zapracovat na PHP … formular pro komentare sice odnekud ukrast muzes, ale fungovat to nebude, protoze potrebujes PHP skript, ktery ti formular zpracuje, ulozi, pripadne odesle na server… a jelikoz PHP skripty se zpracovavaji na serveru, kde mas stranky ulozene a ven – do eteru – to „hazi“ pouze zpracovane vysledky, to je duvod, proc zadne PHP skripty nemuzes ukrast…

muzes si na ic.cz pouze aktivovat databazi MySQL a pokud se to nemas cas ucit, muzes si nainstalovat jiz nejaky hotovy redakcni system…

napriklad: http://sunlig­ht.shira.cz/