neim6464

Dá se v ČR sehnat čerstvé mango/ananas?

Dá se v ČR někde zakoupit mango/ananas, které by alespoň trochu chutnalo jako čerstvě utržené a né jako ty tvrdý, poloviční, co prodávají supermarkety?

Odpovědi
Kepler

Souhlasím, že čerstvé ovoce chutná líp. Ale to by s ohledem na časovou náročnost dopravy nebylo u supermarketů možné. A u nás se to vypěstovat nedá. Takže zbývá jen zakázková letecká doprava. Dal by sis jeden ananas za celý tvůj měsíční plat?

Agneta

Samozřejmě, musíš jen víc zaplatit…:D

da ny

Běžně těžko… ani pomeranč nebo banán ;)

tatanka

Výborná prodejna v Praze- Kunratická Stodola, jsou na netu, nebo dobrá zkušenost Vietnamská prodejna Sapa aspoň kdysi.

Eva Studená

Dokonce ti ho i dovezou domů :) https://www.gas­trofresh.cz/o­voce-a-zelenina-pro-koncove-zakazniky/

neim6464

Jak můžeš vědět kdo kolik vydělává měsíčně 🙂

Kepler

Jasně že to nevím, stejně tak nevím jaká by byla skutečná cena. Musíš to brát jen jako symbolický příměr.