Gami.Pet

Dá se v Česku koupit pravý anglický slaný pudink? Jak vypadá? Kolik asi stojí?

Doplňuji:
Myslím jak vypadá ten obal pudinku..

Odpovědi
callisto

Anglický pudink a ostatní anglické potraviny jsou k sehnání v řetězcích Marks and Spencer. Nepřipadal mi ale moc vábně, takže jsem ani nezjišťovala kolik stojí.

knedlik123

Udelej si ho sama, je to jednoduche, uz jsem to delal, dle receptu a sice jisty dezert vyzadoval pripravu vlastniho pudinku, ktery se pak pouzival jako prvni vrstva, bylo zapotrebi jen skrobu (potr.) , mleka a zloutku.
Doplňuji:
a vanilkovy lusk se spetkou soli