Meruňka272

Dá se v Anglii hledat v matrice na internetu?

Dá se v Anglii hledat v matrice na internetu, i když není k tomu oprávněn. Třeba jestli by to byl haker dostal by se tam?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Oficiálně se tam hledat nedá, matrika obsahuje osobní údaje a ty jsou v celé EU chráněné. Matrika jsou tři knihy, narození, úmrtí a sňatku. Z toho se pak skládá evidence obyvatel. Hacker se dostane leckde, takže záleží, jak by byl dobrý. Každopádně by svým jednáním porušil zákon.