DDarent

Dá se už teď někde sehnat Bada 2.0 do mobilu Samsung wave S8500?

mam tam Badu 1.2 a samsung už představil 2.0 a na mobilmanii už mněli 2.0 beta, tak jestli se někde dá sehnat...... já vim že tam říklai že je zatim pro vývojáře ale sehnat by se někde mněla.......

Předem dík

Odpovědi
stear

Verze Bada 2.0, by se měla dostat do prvních telefonů během druhé poloviny roku 2011. Tudíž k sehnání by brzy měla být určitě. Není ale jisté, jestli lze půjde do mobilních telefonů Samsungu S8500 Wave, to ale není jisté..