Pokročilý

Dá se unést v ruce led televize LG obrazovka 81 cm 2 kilometry po Praze?

Dobrý den. Potřebuji si vyzvednout televizi značky: LG 32LG5000
v Praze Barrandov a na vlak je to 2 kilometry. Dá se tato televize unést v ruce až na vlak, nebo je těžká?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak asi to půjde, ale bude to dost složité(ani ne kvůli váze, ale kvůli rozměrům).

Další odpovědi:

Stříbrný

Cca 6 -7 kg.

Do 10 kilo i s ´bednou´...
2 kiláky - cca 30 minut volné chůze...
Pohoda, ne?
;-)
Akorát bacha, aby nepršelo (to by asi bylo lepší vzít si taxíka) a nebo abys s ní někde moc neklepnul.

Zlatý

Odnést by se dala, ale než riskovat rozbití, raději bych si vzala taxi.

Pokročilý

Záleží na tom, zda je v původní krabici a zda ta krabice má nahoře poutko. Pokud jsi dost vysoký, aby si s ní nemlátil o zem, neměl by být problém. Já sám sem si z pobočky CZC vyzvedával bednu od PC (něco trochu jiného já vím) Ale měl jsem v ní už nějaké komponenty a měla taky do těch 10kg, rozměry 60x50x30 a nesl jsem jí zhruba 2 km na vlak.

Zlatý

No já bych si s sebou vzala dostatečné množství špagátu,pří čemž si myslím,že ještě ideálnější by byly takový ty gumový věci,co se s nimi připevňují přepravované věci na střechu auta,jistě víš co myslím,já nevím jak se to nazývá.Pokud s nimi trochu zamanipuluješ,tak si vyrobíš něco jako popruh přes rameno.Pokud se nemýlím,tak ty úchyty mají na koncích větší háčky,které by ti při vymýšlení pomůcky mohly pomoct.Jenom nápad.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.