Avatar uživatele
mosoj

Dá se umlčet pravda, smazáním otázky o Ukrajině ?

Pro pokrytce.

http://cz.sput­niknews.com/svet/20­150309/71291.html
Doplňuji:
To není můj oblíbený server. Já čtu všechno a dělám si svůj názor.
Zatím vidím kolem sebe jenom účelovou lež a propagandu, silně převažující nad tou bývalou komunistickou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, anonym, Caldecott před 3306 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Ne. Je to opravdu tady. Skutečná informační válka. Podle vašeho oblíbeného zdroje byla sobortní demonstrace na podporu Ruska a proti sankcím:
http://echo24­.cz/a/wvDiK/mos­kevska-mystifikace-tisic-lidi-v-praze-odmitlo-valku-s-ruskem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pravda? Koho pravda?
Skútočnú pravdu o diani na Ukrajine, o medzinárodnom komplote, ktorý sa tvorí pri stole s čistými rukami, ďaleko od výbuchov granátov, tečúcej krvi,… nie, túto pravdu sa nedozvieme. Historickú pravdu diktuje víťaz.
To, čo sa dozvedáme sú dohady, dielčie informácie, bez ohľadu na zmazanie otázky a odpovedí (pravda je, že aj zmazaná otázka je už kdesi v internetových prístavoch zaevidovaná), informácie získané na základe médií, ktoré tiež nepoznajú plnú pravdu a mnohokrát domienku vydávajú za pravdu a pravdu za lož.
Kde je pravda? Čo je to pravda?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Pravda prý zvítězí.
Jde i to,která.

http://echo24­.cz/a/isYwV/42-ceskych-a-slovenskych-webu-ktere-siri-ruske-lzi

Pro rusomily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Smazáním se pravda umlčet nedá. Pravda u ruské aktivitě na Ukrajině http://techne­t.idnes.cz/rus­ka-invaze-na-ukrajina-ruske-zbrane-na-ukrajine-f7t-/vojenstvi.as­px?c=A150225_160043_vo­jenstvi_mla

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Podíval jsi se na ostatní zprávy na tomto serveru? Ať se podíváš na Hlavní – Svět – ČR – Politika – Byznys – Názor , všude jsou zprávy velebící Rusko.
Je to evidentně dezinformační servr krmený z Ruska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

áno.

tú pravdu totiž nepoznajú ani samotní ukrajinci.
ako my o '89.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Pravda je ta, že kdo kritizuje Kreml – nepřežije!!!
Určitě budu zcela slepě věřit zprávám které jsou cenzurované a velebí tuto diktatůru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Vždycky nejvíce a nejhlasitěji desinformuje ten, kdo nejvíce lže – snaží se, aby lež masy považovaly za pravdu…
Goebbelsova propagace patřila historicky k nejlepším – a ta dnešní putinovská si s ní příliš nezadá (stačí si projít zprávy pár let zpět – Putin hrdina, potapěč, archeolog, letec, dobrodinec – Hitler byl nacistickou propagandou líčen podobvně)…
___
To by mne zajímalo, Mosoji, zda tuhle propagandu na Odpovědi šíříte pro peníze a nebo jen ze zaslepenosti…
😁
Doplňuji:
K Doplnění:
…„vidím kolem sebe jenom účelovou lež a propagandu“… – tak ty proruský servery nečtěte, to je přece snadné…
😁

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

„sputnik news“ asi nebude moc relevantní zdroj. Doporučoval bych vám přestěhovat se na diskuzní forum novinky.cz. Tam najdete pro své názory mnoho pochopení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Velký palec za nejlepší odpověď tentokrát fakt pobavil … 🙂 Jen nevím, jestli byla splněno „Užitečné odpovědi by měly splňovat kritéria pro kvalitní příspěvek jako je správnost a úplnost informací.“ … 😉
I když – i ta otázka byla taková divná, tak proč by nemohla být divná nejlepší odpověď …

před 3305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nazdar bazar " Co je pro mně relevantní, nech prosím tě na mně.
Lecos si ještě pamatuji a číst jsem nezapomněl.

před 3306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Mowlo, být tebou tak někam zalezu a mlčím. Nevím jestli víš o čem se mluví, jedině, že by jsi tu otázku, po tom, co jsem na ní odpověděl, smazal. Kdyby jsi ji nechal lecos by jsi se dozvěděl.

Nicméně kdysi jsi se nechal slyšet, že jsi tady jenom proto aby jsi zpochybňoval moje názory. V tom případě je to marná práce, nicméně tvoje projevy to ale nenaznačují.

před 3306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Mosoji – otázku jsem nemazal (nedělám to), dokonce jsem ji ani neviděl (už jsem tu, zřejmě, nebyl)…
Prostě jsem jen odpověděl na tuto otázku…
😁

před 3306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

To říkej svojí babičce.
To je ono, otázku jsi neviděl a kecáš do ní ! není to divné ?
Howgh.

před 3306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Mosoji – račte pochopit, že odpovídám na tuto otázku – „Dá se umlčet pravda, smazáním otázky o Ukrajině ?“…
Tu předešlou jsem neviděl a tudíž na ni odpovídat nemohu…
___
Pokud vám vadí, že odpovídám na tuto otázku (opakuji – „Dá se umlčet pravda, smazáním otázky o Ukrajině ?“), pak jste mi to měl dát předem vědět.
A pokud vám vadí, že na tuto otázku (opakuji – „Dá se umlčet pravda, smazáním otázky o Ukrajině ?“) odpovídá vůbec někdo, neměl jste ji pokládat…

před 3306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Caldecott

mosoj, on to nemusi sam mazat, ma na to lidi…,
ma tajny podporovatele a obdivovatele
;-}

před 3306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Caldecott

my jsme sice nestranni, on ale taky…
odmitl delat spicla jakozto admin u cz.poradny.cz
jini zdeji placeni spiclove tam jsou ve vedeni vedeni webu…;-}

před 3306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

človek s vlastným názorom nie je nestranný, nanajvýš sa môže zdržať podporovania ktorejkoľvek strany.

před 3305 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek