Dá se udělat písmenko pé v kroužku. Jako je písmenko er, ® nebo písmenko cé ©. Zdraví Petr

Nejlepší odpověď
Losos

℗ – UNICODE – 2117 – p v kroužku je obdoba copyrightu u zvukových nahrávek … takže ano, písmeno P v kroužku, neboli ℗ … lze provést :) A má své opodstatnění …

Další odpovědi
DDarent

http://www.kla­vesoveskratky­.sk/klavesoves­kratkyalt.html

P ti asi nepude, protože ,,R'' i ,,C'' mají nějaký víznam.

quentos

bohužel nedá – podle zdroje se u většiny map znaků nejedná o standardní znak.

http://desktop­pub.about.com/cs/fi­netypography/ht/co­pyright_tm.htm

Cosi tam ale dále píšou o kódu „&#8471“ pro to péčko v kroužku, nicméně prý ho zatím většina prohlížečů nepodporuje.

Hlada

© a ® jsou speciální znaky pro registraci a copyright, které jsou ve znakové sadě téměř každého písma. Není proto možné dát jakékoli písmeno do kroužku. Muselo by jít o takový znak.
Koukám, že kolegové byli rychlejší, takže to už hledat nebudu.

Děda Louda

Jestli myslíš ℗, tak to najdeš v mapě znaků.

arygnoc

viz http://desktop­pub.about.com/cs/ex­pertcharacter­s/f/circled_p­.htm

dá.

Valky

P v kroužku má význam, stejně, jako R a C… To co Ti tu píšou jsou kraviny. P v kroužku se objevuje, když v televizi koukáš na film, seriál a nebo na jakýkoliv pořad, ve kterém se objeví reklama. Například ve filmu, že jsou v koupelně a myjí si vlasy šampónem značky L'oreál (příklad), v tomto případě musí před filmem pustit to Péčko, aby se vyhnuli čemukoliv. :o) Prostě Ⓟ… Má to nějakou anglickou zkratku, bohužel si na ní teď nevzpomenu. Ale prostě, je to tak… :o)