Tom.Noddy

Dá se u notebooku nějak zvýšit výkon ventilátoru?

..mám pocit, že se poslední dobou více zahřívá..

Nejlepší odpověď
chudst

Kupte si hlinikovou chladici podlozku. Znacku doporucuji Cooler Master. Cena je do tisicovky. A chlazeni je skutecne velice znatelne poznat. Zatimco drive jel ventilator u notebooku na plne obratky, ted je sotva slysitelny a kdyz si sahnu na spodek notebook, je chladny a ne rozhicovany jako drive. Obzvlaste na leto temer nutne.
Doplňuji:
A jeste doporucuji take, mate-li tu moznost se k vetracku dostat, ho jednoduse vysat. Za ty mesice pouzivani se tam vzdy dostane strasne mnozstvi prachu, ktere vetracek omezuji.

Další odpovědi
srslymad

opatrne rozdelat (zaruka) a profouknout zebrovani… mozna, ze ani nebude potreba rozdelavat