marekfiser

Dá se u nás vydělávat tvorbou křížovek?

Dá se vydělat pár peněz tvorbou klasických křížovek? Rád je louskám, snažím se nějaké vytvářet. Tak mě zajímá, jestli to někdo vykupuje, kudy a za kolik. Samozřejmě jen jako hobby.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus kontaktovat některého vydavatele křížovek (s příkladem své tvorby) – ale na valné ´výdělky´ bych to neviděl.

Další odpovědi
Shady

obávám se že ne, myslím že křížovku dokáže vytvořit i program