FikeCZ

Dá se u Fraps nastavit aby při nataceni her se nesekalo?

Odpovědi
bolak

Záleží na výkonu PC – přednostně grafiky pak i procesoru a taky disk by měl mít nějakou tu kvalitu. Když bude všechno tohle nejnovější, nemělo by se nic sekat.

Pokud máš výkonostně slabší pécéčko, tak se ti to holt bude př nahrávání trhat. Buď hra samotná a nebo pokud nastavíš nižší frekvenci snímků, tak ti hra poběží plynule, ale za prd bude stát zase video.

Nezbývá než rozbít prasátko a upgridovat nějakou tu komponentu, u výpočetní techniky totiž stále ještě platí ono známe: „kdo šetří, ten si může tak maximálně vytřít…“.