Angi-Shy

Dá se u drobnějších zvířat zjistit ochabování svalů?

Přesněji jde o potkana.. můj prodělal v prosinci těžkou nemoc a ta mu zhoršila už tak slabší sílu se udržet a šplhat.. ted je to na celkem špatným bodě.. veterinář dal antibiotika aby zkusil jestli to není jen doznívání nemoci, ale obávám se, že to bude spíš ochabování svalů… už mu byly přeci jen 2 roky.

Dá se nějakým způsobem přesněji zjistit jestli jde opravdu o ochabování svalů??

Nejlepší odpověď
UltraFan

Hele přesnou 100% odpověď tady nedostaneš. Zajdi s potkanem k veterináři, jen tam ti řeknou, co s nim je 🙂