Da se to zneuzit?

dekuji PostApManovi za rady uz jsem registrovana,muze nekdo zneuzit moji e-mailovou adresu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jedině, že ti bude posílat emaily.
Vložení emailové adresy na skype je pro vyhledání tě na skype. Zadáš adresu nebo přezdívku a ono tě to vyhledá. Pak si tě přidám a pokud souhlasíš, tak to povolíš a je to.
Pošli mi na mejl tvoji adresu-emailovou a já si tě přidám a uvidíš. Adresu napiš do textu ne do té kolonky.

Další odpovědi:

Pokročilý

Definujte zneužití emalové adresy.

Emailovou adresu je možné zneužít od momentu kdy byla zaregistrována. V 97% ale není třeba se ničeho obávat.

Pokročilý

E-mailovou adresu ma smysl chranit predevsim kvuli spamum. Neni dobre vystavovat ji verejne na internetu, ale pokud se nekam registrujete, obvykle je vyzadovana. Urcite riziko tu je, ale vetsina lidi to neresi. Nekdo ma dve e-mailove adresy - jednu hlavni a druhou, ktera je jen, aby ji uvadel, kdyz se na internetu nekde registruje. (Take existuji sluzby, ktere poskytuji jednorazove e-mailove adresy prave pro takove registrace, kdy svou skutecnou adresu nechcete prozradit. Ale jak rikam, vetsina lidi to neresi.)

Take zalezi, co mate za e-mail, kdo ma napr. gmail, ten se spamu moc bat nemusi.

Bronzový

neboj těhotná nebude!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.