dá se to provést?

dá se v mozzile firefox nějak zablokovat stránka, aby se nedala spustit? např. nechci si pustit v mozzile facebook a někdy mě napadne se tam podívat, ale nechci, tak bych si to rád zablokoval tuto stránku. (nebo google.com, apod.)
Doplňuji:
již mnohokrát sem utržil narážku na můj nick, mám jej jen protože sem nevěděl jakou jinou přezdívku a zajímám se o počítače a internet :)

Nejlepší odpověď
kenyrts

Pro blokování stránek lze použít doplněk/plugin AdBlock do Firefoxu.

Zdroj: http://adbloc­k.vsevjednom.cz/

Další odpovědi
anonym

Ajtacku , k vasemu nicku mam moderni hadanku : Jak ajtak opravuje autobus ?
Necha vsechny lidi vystoupit a pak zase nastoupit. ! 🙂

  • iv-

Alesh

Jde tam nastavit nějaký ten rodičovský zámek, tuším přes nějaký plugin. Ale nechápu, k čemu ti to bude dobrý, když si to sám zakážeš, tak si to i nakonec sám povolíš, protože jsi stejně závislák. 🙂

www

No, odbočím.
Odpověď vím, ale spíše bych ji, blbec, očekával od ajťáka 😉, sorry.
Doplňuji:
Ok, promiň teda. Viz odpověď kenyrts.
P.S: možná jsem to napsal blbě, jsem na hloupém mobilu 😉

suaeda

Ve Firefoxu používám hodně rozšíření a na blokování scriptů mám „NoScript“. Uživatelsky každý si může povolit jednou nebo napořád určité scripty. Jinak zůstávají zakázané. Případně povolené lze opět zakázat.
Pokud vím tak podobně to funguje i u prohlížeče „opera“, ale tam se nic nemusí přidávat je to přímo v programu.

anonym

kapka-děkuju :)

kenyrts-vám také děkuju, už to mám a je to super, třeba na facebooku se mi už nezobrazují reklamy :)

kapka

Ajťáku, z toho si nic nedělejte, já taky nevím všechno o vodě a ostatních tekutinách. 😁

Alesh

Asi málo piješ. 🙂

kropitko

DD,to ja taky ne,,

Alesh

Ty asi taky. 🙂

kropitko

Ale piji, ale málokdy si pamatuji co? No a hlavně málo o tom vím, nikdy nevím co to se mnou udělá,,:-D

Alesh

🙂

kapka

😁 😁 😁