nyja

Dá se to připojit k počítači?

http://www.ma­ll.cz/minisys­temy/philips-fwp2000?gclid­=Cj0KEQjwu_eeB­RCL3_zm8aOtvvkBE­iQApfIbGNDONEz­CeQEHmvCXu7Ksfvnk­ecQf141QAVr28tQ0eS­caAonz8P8HAQ
Doplňuji:
A když budu pouštět hudbu z youtube, tak to normálně půjde?

Nejlepší odpověď
Hornisse

Ano i ne. Nepůjde ho připojit k portu USB, protože ten je určen jen k připojení přenosných disků či mp3 přehrávačů. Ale půjde ho připojit na audiovstup pro mp3 přehrávač. Pak bys z toho byla schopná slyšet zvuky z počítače.

Další odpovědi
setapouch

Ano, přes USB.
Doplňuji:
http://www.ma­ll.cz/minisys­temy/philips-fwp2000?gclid­=Cj0KEQjwu_eeB­RCL3_zm8aOtvvkBE­iQApfIbGNDONEz­CeQEHmvCXu7Ksfvnk­ecQf141QAVr28tQ0eS­caAonz8P8HAQ#tabs
Možnosti připojení:
USB: Port USB

setapouch

Nemám to, ale tipuji, že ne, není to ve specifikaci (jsou tam jen pevná média):
Přehrávání zvuku:
Režimy přehrávání disků: opakování / náhodný výběr / program, opakovat/jedna/vše/pro­gram
Média pro přehrávání: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD
Režimy přehrávání připojení USB Direct: rychle zpět/vpřed, přehrávání/pauza, předchozí/další, přehrávání programu, opakování, Náhodné přehrávání, Funkce stop

Nahrávání zvuku:
Zdroje nahrávání USB: CD
Režimy nahrávání USB: okamžitý záznam, jediný disk, jediná skladba
Média pro nahrávání: Zařízení USB