Anténka

Dá se to nějak zjistit?

Zdravím, mám dotaz jestli se dá někde zjistit seznam lidí, kteří měli rakovinu.
Potřebovala bych nějaké info. Děkuji
Doplňuji:
Prosím poraďte mi něco. Ještě jednou díky.

Nejlepší odpověď
Pájo

Žádné takové seznamy, které by byly přístupné pro veřejnost, nejsou (lékařské tajemství). Od lékaře – onkologa můžete případně získat odpovědi na vaše otázky, max. nějaké statistiky léčby.
Takový seznam byste musela sestavit sama, musela byste např. oslovit prostřednictvím nějakého zdravotnického zařízení jejich pacienty. Ty, kterým by to nevadilo. Nebo jinou aktivitou: webové stránky, FB, inzerce, letáková výzva v nemocnici atd.