katušš

Dá se to nějak zjistit?

Nedávno jsem zjistila, že jsem dítě ze zkumavky. Matku mám pravou, ale otce neznám…dá se to nějak zjistit? Někdo mi tvrdí, že jo, ale já si myslím opak…když je to anonymní…

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá, pokud otec neni znám, a dárce je anonymní, tak je to nemožné.

Další odpovědi
bolak

Jó, to půjde asi těžko. Četl jsem sice pár článků… a existujou nějaký stránky a návody na vyhledání příbizných nebo i biologickejch rodičů..

http://datara­ma.aktualne.cen­trum.cz/clanek­.phtml?id=770593
http://zpravy­.idnes.cz/adop­tovane-deti-mohou-najit-sve-prave-rodice-na-internetu-p30-/zahranicni.as­px?c=A090305_101318_zah­ranicni_zra
http://www.chy­bismi.cz/

ale hledat až do takovýhleho počátku, to bude dost obtížný. Napadá mě začít zjisštěním krevní skupiny, porovnáním ji s krevní skupinou matky. Pak na sobě zkust vypozorvat určitý genetický znaky, který naopak se svojí matkou nesdílíš, ale nejlepší by bylo ze přímo tvojí mámy zeptat, protože je možný že dostala určitý informace o majiteli semena, jako vzdělání, zdravotní stav, barva očí, kuřák/nekuřák, atd. Podle toho by sis pak mohla vyvěsit ten inzerát (třeba na facebooku).

Možná že v usa bude možnost nechat si za pár milionů přečíst genetickou informaci a pak by sis ji mohla hodit na blog, ale to samý by musel udělat otec :) Jinak z hledáním můžeš začít klidně tady na poradně, máme tu uživatele který je taky vášnivým dárcem, z Budějovic náhodou nejsi, viď že ne?

Deli

Katušš, tátou je ten, kdo ti foukal rozbité koleno a kontroloval úkoly. A je jedno, kdo byl dárce.