Dá se to nějak zablokovat?

tak jsem další člen kterému přišel sprostý a urážlivý email,dá se nějak bloknout aby dotyčný mě už nemohl kontaktovat?
Doplňuji:
bohužel nezjistím kdo to psal a tolik sprostých slov kterými mě tituloval jsem do dnešního dne neznala ale přesto pisateli vzkážu aspon toto: NEPIŠ KDYŽ SE NEUMÍŠ PŘEDSTAVIT A TAKY TĚ MILUJU,jinak všem ostatním děkuji trošku mě to vyvedlo z míry

Nejlepší odpověď
Toruk

Klidně to zveřejni, co a hlavně kdo Ti napsal urážlivý mail. Když jeho chování bude společensky nepřijatelné, tak se s ním rozlučme společně.

Předpokládám, že Ti psal přez formulář Otázek „kontaktovat uživatele“. V tom případě by šlo jen zablokovat veškeré maily z Odpovědí.
Doplňuji:
Pokud to nezjistíš Ty, správce Odpovědí určitě ano. Přepošli ten mail adminovi. Podle pravidel by měl zablokovat účet vulgárního uživatele:
Kodex uživatele

  • Negativní chování-

Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.

  • Vulgarismy a obscénnost-

Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk NENÍ PŘÍPUSTNÝ. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.

Další odpovědi
aramah

Souhlasím šup sem stím…

ReHu

Asi jen v profilu a nebýt kontaktován.
Jinak netuším.
Anebo se nad to zkus povznést. Někdy to jde obtížně, ale přece tomu dotyčnému nebudeš dělat radost.
Doplňuji:
Souhlasím, šup sem s tím. Okopíruj avlož 🙂.

straširybka

co kdybychom všichni urážlivé maily zveřejnili a napsali kdo a na co tak reagoval a ostatní to pak rozeberou, myslím ale, že bude muset uřážeč odejít 🙂
tak šup 😁

Bumbes

To je pro takového zakomplexovaného človíčka blaho největší, když může někomu nadávat beze strachu z odvety. Vůbec mu nedochází, že tím vlastně dává najevo svoji ubohost a neschopnost se chovat jako normální člověk. Takového ubožáčka můžeme jen politovat, neboť z takových věcí může mít krátkodobé potěšení jen úchyl a duševně nevyrovnaný nemocný jedinec. Nejhorším trestem pro něj bývá nezájem a opovržení, takže copak ho asi chudáčka nešťastníka potkalo doma nebo v práci … asi nic záviděníhodného.

anonym

Zcela jistě a lehce to bude vědět,nebo to zjistí Admin.

pekynka

Je mi to líto, bohužel toto je odměna za hlasitost názoru. Netrap se tím , jak to tu už padlo a hoď to za hlavu. Pomalu to odezní.