Avatar uživatele
anonym

Dá se to nějak zablokovat?

tak jsem další člen kterému přišel sprostý a urážlivý email,dá se nějak bloknout aby dotyčný mě už nemohl kontaktovat?
Doplňuji:
bohužel nezjistím kdo to psal a tolik sprostých slov kterými mě tituloval jsem do dnešního dne neznala ale přesto pisateli vzkážu aspon toto: NEPIŠ KDYŽ SE NEUMÍŠ PŘEDSTAVIT A TAKY TĚ MILUJU,jinak všem ostatním děkuji trošku mě to vyvedlo z míry

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? led, Miroslavst, anonym, anonym, aramah, pekynka, elektrikář před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Klidně to zveřejni, co a hlavně kdo Ti napsal urážlivý mail. Když jeho chování bude společensky nepřijatelné, tak se s ním rozlučme společně.

Předpokládám, že Ti psal přez formulář Otázek „kontaktovat uživatele“. V tom případě by šlo jen zablokovat veškeré maily z Odpovědí.
Doplňuji:
Pokud to nezjistíš Ty, správce Odpovědí určitě ano. Přepošli ten mail adminovi. Podle pravidel by měl zablokovat účet vulgárního uživatele:
Kodex uživatele

  • Negativní chování-

Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.

  • Vulgarismy a obscénnost-

Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk NENÍ PŘÍPUSTNÝ. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.

Upravil/a: Toruk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Souhlasím šup sem stím…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Asi jen v profilu a nebýt kontaktován.
Jinak netuším.
Anebo se nad to zkus povznést. Někdy to jde obtížně, ale přece tomu dotyčnému nebudeš dělat radost.
Doplňuji:
Souhlasím, šup sem s tím. Okopíruj avlož 🙂.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

co kdybychom všichni urážlivé maily zveřejnili a napsali kdo a na co tak reagoval a ostatní to pak rozeberou, myslím ale, že bude muset uřážeč odejít 🙂
tak šup 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

To je pro takového zakomplexovaného človíčka blaho největší, když může někomu nadávat beze strachu z odvety. Vůbec mu nedochází, že tím vlastně dává najevo svoji ubohost a neschopnost se chovat jako normální člověk. Takového ubožáčka můžeme jen politovat, neboť z takových věcí může mít krátkodobé potěšení jen úchyl a duševně nevyrovnaný nemocný jedinec. Nejhorším trestem pro něj bývá nezájem a opovržení, takže copak ho asi chudáčka nešťastníka potkalo doma nebo v práci … asi nic záviděníhodného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zcela jistě a lehce to bude vědět,nebo to zjistí Admin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Je mi to líto, bohužel toto je odměna za hlasitost názoru. Netrap se tím , jak to tu už padlo a hoď to za hlavu. Pomalu to odezní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek