pn65

Dá se to kvalifikovat jako vydírání?

Koupil jsem kamošovi věci do domácnosti,jelikoš mě podrazil, chci peníze za věci spátky, když mu pošlu smlouvu o uznání dluhu, dá se to kvalifikovat jako vidírání? Nebo to není trestné? díky

Odpovědi
mokrygorky

trapný troll..
A jestli není tak no comment :)

anonym

Pokud jsi mu ty věci koupil jen tak,jako kemošovi,udělal jsi to ze své dobré vůle,nic po něm nechtěj zpět a zapomeň na to.

anonym

Nemyslím, že by to bylo trestné, spíš nečestné. Kašli na to, jaký je on, nebudeš přece stejný…

miláSimča

Když si mu to dal _

ivzez

Za určitých okolností lze požadovat vrácení
daru, ale pokud vím, nikoliv peníze za něj.
Já bych to nechala plavet …