Thor841

Dá se tento NTB použít na hry?

Ahojte všem, prosím o radu. Dá se na tomto NTB zahrát např. GTA IV, Resident Evil 5, 6 atd.....
Nemám na mysli nej Full pecky, ale kamarád něco hledá na dlouhé večery na vrátnici a tohle se mu naskytlo.

Konfigurace:

Procesor : Intel Core2Duo T9400 2.53Ghz, 2.53Ghz (Ohromující výkon)

Pamět : 2×2GB Celkem 4GB DDR2 (Maximální kapacita)

HardDisk : 250GB Hitachi (Dostačující prostor pro vaše Data)

Grafika : nVidia 9400m GT s 512MB Vlastní Paměti

Zvuk : Dolby Home Theater 2.1 (Subwoofer) (Regulace zvuku Kolečkem, velice praktické) (Výstup 5.1 Dolby Digital)

DVB-T (Set top Box) (Digital TV) (Sledování Digitálního výsílání)

Camera v HD 720p (Vysoce kvalitní konferenční Hovory)

Mechanika : DVD-RW (DVD Vypalovačka)

OS : Windows 8

Děkuji za radu

Odpovědi
Quimby

Silně o tom pochybuju, pokud ano, tak na minimální detaily a nevím jak to bude plynulé. Hodně to brzdí ta grafika.

Rohlik

Ten notas není na hry, sice je vybaven dosti široce pro všechno…Zbytečně kvalitní webka a pokud to je hráč, tak i DVB-T tuner je zbytečností, za kterou cena NTB je o něco vyšší. Raděj koupit noťas bez tohoto ale s lepší GPU.

Hamon

Osobně bych kamarádovi doporučil mobilní Internet a trávení času na Netu. Může se např. začít učit jazyky, doplňovat si zvdělání… a třeba vymění vrátnici za lepší práci.