hubickova

Dá se telefon Nokia 6233 nabíjet i přes datový kabel?

A je rozdíl v nabíjení pomocí klasické nabíječky a nebo kabelu?Nemůžu najít nabíječku,mám jen kabel do pc…

Nejlepší odpověď
anonym

„Datový kabel“ – myslíš USB?
Ano, měl by mít i napěťové vodiče a tudíž by měl umožnit i nabíjení – koneckonců můžeš to vyzkoušet (zapojením nic nezničíš)…
😉

Další odpovědi
isteron

Konkrétne tento typ nemám. Ale mám foto Olympus, Samsung, Sony Ericson. A na týchti sa po pripojení usb na data do pc začne automaticky dobíjať. Mala by to ukázať aj ikonka nabíjania.