Pokročilý

Dá se tato anglická věta přeložit i jinak?

Nejmenovaný člověk mi napsal: So what kind of artist are you? - Jaký typ umělce jsi? Má to více významů nebo jen tenhle? Když nejsem profesionál v kreslení a mám to jen jako koníček, můžu na to odpovědět i jinak než: I'm not artist. ? A když jsem odpověděla: I'm not artist. Drawing is my hobby. a on se zeptal: Is it your favorite thing to do? Co tím mohl myslet? (Úplný začátek konverzace byl: Nice picture of the bird. poté následovaly ty dvě věty.). Omlouvám se za stupidní otázku...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

volněji lze přeložit i jako "co jsi za umělce?" Jistě že lze odpovědět i jinak (btw tam chybí člen - I'm not AN artist), třeba "I'm a hobby artist". I lidi, kteří mají umění jako koníček, se mohou považovat za umělce (a naopak, někteří "profesionální umělci" mají do skutečných umělců hodně daleko).

Další odpovědi:

Pokročilý

Překlad může být i sarkastický, protože tahle konstrukce by šla použít volně i jako "no ty seš teda umělec"... (je to nepravděpodobné, ale jen doplňuji quentose)

Ze zbytku: Jen se zeptal, jestli je to tvůj oblíbený koníček. (tj. je rozdíl malovat z nudy a malovat aktivně a často)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 956
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 534
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.