štamgast

Dá se takto udusit?

Že by si člověk dal do ložnice co nejvíc zelených rostlin a pak by tam spal. Jak známo, zelené rostliny v noce dýchají kyslík a vylučují Co2.

Nejlepší odpověď
Hamon

Ve vzduchotesne mistnosti kytky nebudes potrebovat, kdyz vzduchotesna nebude, nepujde to.

Další odpovědi
cochee

Rostliny ale přes den vyrobí daleko více kyslíku, než v noci spotřebují, takže spíš bys měl mít obohacený vzduch :)

klob1, je třeba doplnit základní znalosti, o tom, co je fotosyntéza, za jakých podmínek funguje a jak s ohledem na ni žije zelená rostlina. ;)

marci1

Nedá.

klob1

Spíš asi rostliny přefiltrují CO2 na kystlik.. a ne opačně..to by pak bylo jako člověk vedne dýchá kystlík a v noci naopak CO2?to slyším poprvé v životě.jedině,že by se něco někde změnilo,ale o takové přírodní změně,ještě nikdo nic neříkal?Tak já myslím,že fotosyntéza stále funguje snad ne?Jako vždy fungovala..a doufám bude dlouho fungovat dál..