ivosek2

Dá se takhle zničit notebook?

Mám něco s baterii od notebooku vždycky když odpojím napájecí kabel tak se notebook vypne… stává se mi to často protože mi blbne i ten kabel.. dá se takhle notebook zničit ?
Doplňuji:
A rozbila by se baterie nebo co by se asi rozbila? Já už jsem si objednal nový notebook tenhle chci prodat na bazoš :D

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – dá…
Kup si novou baterii a ten kabel buďto oprav a nebo také vyměň.
Doplňuji:
Napěťová špička vzniklá při odpojení může ´odpálit´ elektroniku…
Baterka už – podle popisu, ´mrtvá´ je…

Lurius

Dovolím si malý tip, máš HP?