zjentek

Dá se tady zjistit, v který kategorii se lidé nejvíce ptají?

Možná mně to tak jenom přijde, ale mně se zdá, že lidé mají vztahy a sex ve skvělé formě a kondici, protože kat. Rostlina a vztahy je podle mýho málo frekventovaná.
Tak v který kategorii je kondice národa slabší?

Odpovědi
anonym

Asi nedá , ví jen admin ,
když jsem přispíval na jiné poradně bylo aspoň vidět u každého kdy byl naposled přihlášen , tady jsem to zatím nezjistil .

Kepler

Teoreticky by se to zjistit dalo po přepnutí ze základní stránky na tlačítko kategorie, zvolení kategorie a porovnání celkového počtu odpovědí. Trochu pracné, jedna základní kategorie po druhé. Zájem o pěstování rostlin je slabší, protože se mu věnuje i málo lidí na venkově, když i ti si ty erteple radši koupí v Kaufu. Proč se rýpat v hlíně? A ti co to umí, nemají důvod se ptát. Kategorie vztahy je zhola zbytečná, každý problém je jiný a mělo by to být spíše v kompetenci psychologa. Tady můžeme dát jen svůj laický názor bez znalosti věci a maximálně tak ještě někoho utěšit, nebo odsoudit. Tak jednoduché to ale zase není.

ivzez

Já to vidím naopak:
Lidé se podle mne ptají spíše na to,
s čím mají nějaký problém.

Obsahují-li některé kategorie méně otázek,
může to znamenat, že lidé odpovědi znají,
nebo že se o tu kategorii nezajímají…