zjentek

Dá se tady nějak handlovat s bodama?

..že bych vyměnil třeba 300 bodů za 300 bitcoins ..nebo tak něco?
Doplňuji:
arygnoc: tak jo ..tak ať ti 300 mejch převede a zbytek domluvíme v poště

Nejlepší odpověď
gecco

…drahej bod…
😁

Další odpovědi
carpediem

Nejen s bodama, taky s nominacema, ale o tom by ti řekli víc www a beer:-ooo

setapouch

Když se chce, všechno jde. Ale pro mne za mne se můžou jít body bodnout.

arygnoc

beriem.
s adminom to dohovorím.

;-Q

quentos

zeptej se bolaka (viz jeho profil: „obchodník s body“), ten určitě poradí :{D> máte k sobě zjevně beztak velmi blízko :{D>

carpediem

Gecco do pohorek jo? 😁

Čumím jak puk, mi to www nebo beer nesmázli? To maj infarkt či co???

gecco

Carpediem…
:-O
___
No – včil jsem si asi nasral do pohorek.
Poprosil jsem o nominaci pro „orwell“…
___
Že?
😉