zjentek

Dá se tady „na netu“ škrtnout slovo? Jak se to dělá? Popis níže:

Napíšu ve větě špatný slovo, nechci jej vymazat, ale přeškrtnout.
Stejně jako na papíře, když nemám gumu.
Je pro to klávesová zkratka? ;)

Nejlepší odpověď
Dochy

Co myslíš tím „na netu“? Pokud tím myslíš odpovedi.cz, pak pravděpodobně ne. Nevím o tom, že by tento server podporoval nějaké formátování textu. Pokud myslíš obecně, pak záleží na konkrétním provozovateli serveru. V klasickém html kódu by na to měli fungovat tagy <s>, <del>, <strike> (můžeš si vybrat, první dva podporuje snad i wiki), v css {text-decoration: line-through},